— "Економіка — наслідкова; щоб досягти в ній успіхів, слід вирішити стратегічне завдання — становлення нацїі"

en

29 січня 2012, 10:07

Ющенко: Герої Крут подали усій нації приклад беззавітного служіння українській справі


Лідер партії «Наша Україна», Президент України (2005-2010) Віктор Ющенко звернувся до українців з нагоди 94 річниці бою під Крутами.

«У цей день ми вшановуємо героїзм української молоді, яка загинула в нерівному бою біля Крут, відстоюючи зі зброєю в руках Українську державу. Ці молоді хлопці тоді, у холодному січні 1918 р., подали усій нації приклад беззавітного служіння українській справі», - сказав Ющенко.«Саме завдяки тому подвигу, який здійснили українські патріоти під Крутами, було затримане швидке просування російських військ до столиці УНР. А, головне, – цей бій мав непересічне значення для гартування національного духу українців. Можна сміливо стверджувати, що якби не Крути, то інакшим був би рух опору у 20-ті, 30-ті і 40-ві роки ХХ століття», - вважає Лідер «Нашої України».

За його словами, у той день під Крутами молоді хлопці виконали свій обов’язок та поставлене бойове завдання – призупинили наступ ворога на цій ділянці фронту.

«Сьогодні найбільшою загрозою для української державності, як і в часи Української народної республіки, є загроза внутрішнього розбрату. Саме тому завдання усіх українських патріотичних сил у цій ситуації - не з’ясовувати між собою, хто є першим в опозиції, а об’єднувати зусилля для реалізації спільних дій на захист української сутності нашої Вітчизни», - вважає Ющенко.

Питання лише у тому, чи готові сьогоднішні українські політики, які вважають себе патріотами, виконати свій обов’язок до кінця.

«Лише спільними діями, лише в єднанні навколо національних цінностей та інтересів ми можемо досягти шляхетної мети – побудови сильної, вільної й справедливої України, рівної серед рівних в спільноті європейських побратимів. Саме це може сьогодні бути найкращим внеском у пам’ять про героїв Крут», - наголосив він.

Теги: Ющенко, Крути, УНР