— "Економіка — наслідкова; щоб досягти в ній успіхів, слід вирішити стратегічне завдання — становлення нацїі"

en

12 грудня 2011, 12:53

Ванникова: Комуністи не можуть пробачити Ющенку правду про злочини сталінізму

Чергова спроба дискредитувати Президента України (2005-2010) Віктора Ющенка є недолугою відповіддю комуністів на системну діяльність Ющенка, спрямовану на розкриття правди про злочини сталінізму в Україні.
Так прокоментувала директор Інституту Ющенка Ірина Ванникова заяви очільника КПУ Петра Симоненка щодо необхідності проведення «трибуналу за організацію афери» навколо «Лікарні майбутнього».

«Ідейні послідовники Сталіна в сучасній Україні не можуть пробачити Ющенку правду про репресії і голодомори, про нелюдські катування і масові розстріли цвіту української нації. Вони не можуть пробачити укази про ліквідацію пам’ятників особам, визнаним винними в організації геноциду українського народу,  сам суд над Сталіним та його поплічниками», - наголосила Ванникова.

За її словами, демагогічні заяви про трибунал над Ющенком – це жалюгідні спроби за будь-яку ціну не допустити міжнародного трибуналу над злочинами комунізму, ініціатором якого виступив Ющенко.

«Фактично, Симоненко вже розпочав свою передвиборчу кампанію, в якій не гребує жодними брудними методами у спробах реабілітувати добряче підмочену репутацію КПУ та комуністичної ідеології. Вони і зараз відчувають від Ющенка загрозу для свого політичного майбутнього, а тому використовують будь-які приводи для його дискредитації», - сказала Ванникова.
Вона додала - робота щодо організації будівництва «Лікарні майбутнього» відбувається відкрито і прозоро. Усі фінансові звіти та інші документи щодо витрачених коштів неодноразово оприлюднювались через ЗМІ. Численні перевірки КРУ, податкової адміністрації та прокуратури не виявили жодного порушення.

«Натомість хотілося б, щоб товаріщ Симоненко так само відкрито дав звіт своїм виборцям, за які кошти він веде розкішний спосіб життя, збудував маєток під Києвом. Чи не за ті, які він отримав від чинної влади в обмін на голосування за законопроекти, що лише погіршують добробут більшості людей в країні?», - додала Ванникова.

«Попри брехню та спроби дискредитації, Віктор Ющенко і далі робитиме все від нього залежне для розкриття правди про злочини сталінізму та розвінчання міфів комуністичної доби. На його переконання, це одна з головних передумов перетворення України на демократичну європейську державу», - наголосила Ванникова.

Теги: Ванникова, Симоненко, КПУ