— "Людей може об’єднати усвідомлення національної ідентичності. Коли ми об’єднані — легко говорити про культуру, економіку, політику"

en

1 листопада 2011, 16:57

Юридична служба «Нашої України»: Слова народного депутата Г.Москаля є брехливими

Слова народного депутата Г.Москаля є брехливими по суті, а по формі є тиском на потерпілого у справі про отруєння кандидата в Президенти Віктора Ющенка. Такі заяви, зроблені в цинічний спосіб, є нічим іншим, як використанням замаху на вбивство у політичних цілях.

Так юридична служба «Нашої України» прокоментувала звернення депутата Г. Москаля до Генпрокуратури щодо отруєння Ющенка.

«Віктор Ющенко продовжує співпрацю зі слідчими Генеральної прокуратури у справі, і як потерпілий наполягав і наполягатиме на безумовному виконанні передбачених законодавством України процедур і дотриманні та захисті його прав як потерпілого у справі», - йдеться у повідомленні.

Юридична служби «Нашої України» нагадує, що жодна політична брехня не може відволікти увагу суспільства від того, що попередні неправдиві заяви народного депутата Москаля вже оскаржені у суді, який має визнати інформацію, розповсюджену Г.Москалем, недостовірною та такою, що не відповідає дійсності.

Теги: Ющенко, Москаль, отруєння